Ocelové závaží pro plechové disky Fivestars 20g - 100 ks - 01-00-38

Kód: 01-00-38
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení

Ocelové závaží pro vyvažování plechových disků FIVESTARS 20g - 100 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Hlavní vlastnosti závaží FIVESTARS:

  • Široké použití -  Jsou vhodné pro všechny typy ocelových ráfků. Kromě toho je lze použít pro kola na dodávkách nebo terénních vozidlech. Ocelové závaží lze navíc použít v celé Evropské unii.

  • Dokonalý povrch - Přesnost každé hmotnosti obsažené v prezentované sadě zajišťuje dokonalé vyvážení každého kola a tak spolehlivě kompenzují dynamickou nevyváženost - nemusíte ztrácet čas opětovným vyvažováním. Důležité je, že závaží FIVESTARS dosahují té nejvyšší kvality zpracování.

  • Odolnost proti špatným podmínkámZávaží na kolech automobilů jezdících na českých silnicích jsou vystaveny skutečně nepříznivým podmínkám. Ocelové závaží od FIVESTARS splňují nejvyšší očekávání odolnosti vůči špatným podmínkám - další zinkový povlak znamená, že závaží nebudou korodovat ani při jízdě na silně slaných silnicích. Držadlo závaží vyrobené z odolných materiálů se navíc neohýbá ani při intenzivním používání.

  • Snadná montáž - Díky přesné konstrukci umožňují uvedené závaží velmi snadnou montáž na ráfek - nehrozí nepřesné uložení.

Technické údaje produktu:
Určeno pro: plechové (ocelové) disky
Hmotnost kusu: 20g
Počet kusů: 100 
Materiál: ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro plechové disky
hmotnost: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: